1. Anasayfa
 2. Astroloji

Venüs Burcu Hesaplama

Venüs Burcu Hesaplama

Venüs Burcu Hesaplama konusunu merak ediyorsanız Venüs burcu hesaplama yapabilirsiniz. Tabi burada önemli olacak konulardan biri Venüs burcunun nasıl hesaplandığı konusunda yeterli bir bilgiye sahip olunmasıdır. Venüs burcu, genellikle romantik tarafımızı ele almaktadır. Aşktaki mutluluk, hüzün, kayıp, sadakat, beklenti, bağlılık ve aynı zamanda hayatın keyifli alanlarını kapsayan yanlarını anlatır. Venüs burcumuzla hem aşk hayatında hem sosyal ilişkilerimizde nasıl şekilde davranmamız gerektiği konusunda bilgi sahibi olabiliriz. Hayatta ne yaparsak mutlu oluruz sorusuna yanıt bulmamızı sağlayan, aşk ve sosyal ilişkiler konusunda rehber olur.

Doğum Haritasında Venüs Burçlarda & Evlerde (Astroloji Dersleri) | Hande ile Astroloji25:28Youtube video: Doğum Haritasında Venüs Burçlarda & Evlerde (Astroloji Dersleri)
Hande ile Astroloji

Venüs Burcu Hesaplama Nasıl Yapılır?

Venüs burcunu hesaplayacak olanlar doğum haritasına göre yapmalıdır. Venüs burcu hesaplama nasıl yapılır? diyorsanız şu adımları izlemeniz gerekmektedir. Bunlar:

 • Adı
 • Doğduğu şehir
 • Doğum günü, ay ve tarihi
 • Saat ve Dakika

Tüm bu bilgileri girdikten sonra çok pratik bir şekilde Venüs burcu hesaplayabilirsiniz. Yapacağınız Venüs burcu hesaplamalarıyla aşk ve sosyal ilişkiler konusunda artık daha doğru şekilde adım atmaya başlayabilirsiniz.

Venüs Burcu Neyi Temsil Etmektedir?

Son dönemde burçlarla ilgilenenlerin merak saldığı konulardan biri de venüs burcu olduğunu söyleyebiliriz. Venüs burcu neyi temsil etmektedir? diyorsanız romantizm ve feminizm simgeleyen bir temsil gücü bulunmaktadır. Ayrıca Venüs burcu için aşk ve güzellik tanrıçası olarak söylemlerde vardır. Venüs burcuna sahip olan kişiler, oldukça güçlü bir yapıda olurlar. Son derece güzel ve çekici bir görünümde olduklarından dolayı çevresindeki kişilere çok kolay bir şekilde etkileme başarısına sahiptir. Girdikleri ortamda hemen dikkat çeker ve insanların ilgi odağı haline gelme konusunda ekstra bir efor sarf etmek zorunda kalmazlar. Zaten bu burca sahip olan bir kişi baştan aşağıya bir güzellik abidesidir. Fakat bu kişilerin romantizm ve duygusal tarafları ele alındığında aşık oldukları kişiye çabuk bağlanır ve onu çok fazla mutlu etmeye çalışır.

Venüs Burçları Aynı Olanlar İyi Anlaşır Mı?

Venüs burcu demek, aşk ve romantiklik anlamlarına çıkar. Çünkü bu burcun aşkı en güzel şekilde simgeleyen bir özelliği bulunmaktadır. Bu denli yoğun romantizm ve aşk olgularına yer verirken Venüs burcu aynı olanların iyi anlaşma durumunun ne derece olduğu merak edilebilir. Eğer ki venüs burçları aynı olan kişiler varsa o zaman birbirlerine karşı yoğun bir tutku içerisinde olmaya başlar. Her ikisi de birbirlerine aşık oldukları zaman çok fazla bağlanır ve bir türlü kopamaz hale gelir. Sadece bununla sınırlı kalmadığı gibi diğer yandan birbirlerini mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışır.

Venüs Burcu Hesaplama
Venüs Burcu Hesaplama

Venüs Burcu Ne Anlama Gelir?

Venüs burcu ne anlama gelir? diyorsanız aslında aşk ve ilişki bağlantısı kuruyor olmasından dolayı son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü venüs burcu dediğimiz zaman hem aşk hem de romantiklik demektir. Güzellik ve aynı zamanda aşk anlamlarını ele alır. Aşkın ve güzelliğin simgelenmesini sağlayan, yaşamınıza en iyi şekilde sunmanızda rehber olacak bir burçtur.

Venüs’ün En Güçlü Olduğu Burç Hangisi?

Venüs’ün en güçlü olduğu burç Balıktır. Venüs Gezegeni Balık burçlarının üzerinde daha fazla hakimdir. Doğal olarak Venüs burcunun tüm güzellik, aşk ve romantizm etkilerinden balık burçları etkilenmektedir. Ayrıca balık burcu haricinde Venüs hem boğa hem terazi burçlarını da yönettiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle doğum haritasında bu burçlarda yer alıyorsa o zaman daha fazla fark hissettirmeye başlamış olur. Venüs en düşük olduğu burç hangisi diye bakıldığında Başak burcundadır. Zararlı olarak görmüş olduğu burçlar Akrep ve Koç olduğunu belirtebiliriz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir