1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

Vodafone Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama

Vodafone Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama

Kurulduğu günden bu yana Türkiye vatandaşlarına sayısız hizmet sunan, vatandaşların kamu devlet dairelerinde işlerinin yürütülmesinde kolaylıklar sağlayan e-devlet sistemi, günümüzde her gün vatandaşlar tarafından en çok ziyaret edilen online sitelerinin başında yer almaktadır. Türkiye vatandaşı olan herkes e devlet sistemi ile merak ettikleri her tür özel bilgilerine sorgulama yaparak ulaşabilme imkanına sahiptirler.

E Devlet Şifresi Nereden Alınır?

E -devlet şifresi PTT Merkez Müdürlükleri ya da PTT Kurumunun herhangi bir yetkili şubesinden ilk defa şifre alacaklar için 2 TL, herhangi bir nedenle yeniden PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmesi mukabilinde alınır. Bu alınan işlem masrafı dışında yıllık abone vs gibi bir ödeme söz konusu değildir. E devlet şifresini aldıktan sonra ilk iş olarak internet üzerinden turkiye.gov.tr adresine girilerek vatandaşlık numarası ve şifre sisteme tanımlanması yapılır.

E -Devlet Sisteminden Sorgulaması Nasıl Yapılır?

E-devlet sisteminde kimlik numarası ve şifre tanımlaması yapılıp sisteme giriş yapıldıktan sonra e-devlet sisteminde sorgulama nasıl yapılır? E devlet sistemine kimlik ve şifre numarasıyla giriş yapan kişi sistem üzerinden rahatlıkla istediği konularda( Ceza, Vergi, Tapu, Abonelik, Borç, Alacak SGK hizmet ve benzeri) yüzlerce işlemi kolaylıkla yapabilirler.

Vodafone Abonelik, Borç Ve Alacak Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E devlet sistemine kimlik ve şifre numarası ile giriş yapılır. Giriş sonrası açılan e-Devlet Kapısı arama sayfasından Vodofone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama taraması yapılarak Sunulan Hizmetler altında iki alt başlık Vodofone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama ve Yeni Mobil Hat Başvuru İşlemleri yer alır.

İlgili sayfada yer alan iletişim bilgileri kurum adı Vodofone, web sayfası http://www.vodafone.com.tr adresi tıklanarak Vodofone abonelik işlemi kişisel bilgilerin güvenliği ve işlemin hukuken geçerli olabilmesi için yüksek güvenlikli kimlik doğrulama yöntemi elektronik imza ile diğer işlemler Borç ve Alacak Sorgulama sistem içerisinde Vodofone web sayfasına girilerek gerçekleştirilir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. 12 ay önce

  iyi ve bir güzel operator bizlere iyi hizmet verebilmek için her zaman calışıyorlar

 2. Vodafone iptal abonelik oluşturmustum nasıl sorgulanacagimi bilmiyordum sayenizde ogrendim

 3. 12 ay önce

  Vodafone abonelik işlemlerinde bilgilerimi e devlet yoluyla öğrenebilecegim çok teşekkür ederim bilgileriniz için

 4. E-ticaret hakkinda sklima takilan sorular vardi. Sayfaniz sorularima cevap bulabildim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir