1. Anasayfa
 2. Bilgi

Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz 5 Site

Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz 5 Site
anket cepte

Ek gelir elde etmek isteyen bir çok kişi arama motorları üzerinden anket doldurarak para kazanılabilen siteler aramaktadır, bizde sizler için bu yazımızı hazırladık… Çoğumuz pandemi nedeniyle daha da pahalanan dünyada ek gelir elde etmenin derdine düşmüş durumdayız. Hepimizin tahmin edebileceği gibi ek gelir elde etmenin belki de en kolay yolu anket doldurmaktır. Günde 25-30 dakikamızı anket sitelerine ayırarak tabikii zengin olamayız fakat düzenli bir ek gelir elde etmiş olabiliriz. Ayrıca tek bir anket sitesine kayıt olursak kazancımız az olur. Fakat üç farklı anket sitesine kayıt olursak kazancımız artar. Bu nedenle birden fazla siteye kayıt olmamız bizim için bir avantajdır. Üstelik anket sitelerine kayıt olma aşamasında hiçbir ödeme yapmayacağız. Anket sitelerine kayıt olduktan sonra hoşumuza gitmezse de dilediğimiz vakit üyelikten çıkabileceğiz.

Kısaca bahsettikten sonra şimdi de listelediğimiz anket sitelerinin neler olduğuna bakalım.

Anket Cepte

Anket Doldurarak Para Kazan

Anket Cepte uygulamasında firmaların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olan sorular bulunmaktadır. Bu sorular istatistik oluşturmak amacıyla hazırlanmış uygulamanın üyelerine sorduğu sorulardan oluşmaktadır. Sorulan sorulara cevap vererek yapılan araştırmalara destek olduklarından dolayı üyeler ”Ceppara” olarak adlandırılan para birimini kazanmış olurlar. Kazanmış oldukları her 100 Ceppara 1 TL’ye karşılık gelmektedir. Hemen üye olarak siz de anket doldurarak para kazanmaya ve puanları toplamaya başlayabilirsiniz. Sorulara istenilen cevabı veremezseniz bile uygulamaya vakit ayırdığınız için size belirli miktarda ceppara aktarılmaktadır.

YouGov

Anket Doldurarak Para Kazan

Türkçe dil desteği bulunan YouGov, çoğu kişiler tarafından tercih edilen siteler arasında yerini almaktadır. Son zamanlarda 40 yaş ve üzeri vatandaşların ek gelir elde etmek için anket doldurarak para kazandığı bilinmektedir. Karşınıza çıkacak olan anket konuları sürekli olarak değişir ve uzunlukları da konulara göre farklılık gösterir. Bazı anketler 4-5 dakikada biterken bazıları 20-25 dakikanızı alabilir. Sitedeki ödemeleriniz puan ile yapılmaktadır. Biriken puanlarınızı paraya veya çeşitli ödüllere çevirebilirsiniz. E-Posta adresinizle üye olabileceğiniz Yougov’da para kazanmak işte bu kadar basit. Güvenilir olan bu site verilerinizi saklar ve haftada 6-7 anket doldurma imkanı sağlar. Sorular sizin profilinize göre seçilir.

Toluna

Anket Doldurarak Para Kazan

Toluna‘nın da ödüllü anket fırsatı sunan güvenilir bir site olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Facebook ya da e-Posta üzerinden üye olan herkes Toluna’da anket doldurarak para kazanma imkanına sahip olmaktadır. Sizin için uygun görülen sorular site tarafından genellikle e-Posta adresinize gönderilmektedir. Fakat bazı durumlarda sorular direkt olarak e-posta adreslerine bildirim olarak gelemeyebilir. Bundan dolayı siz gün içinde e-postanızı kontrol ederseniz anketleri kaçırmadan doldurabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Toluna aynı zamanda yalnızca bir anket sitesi değil, üyelerinin içerik oluşturabilmesine imkan sağlayan sitelerden biridir. Toluna’da katıldığınız ve oluşturduğunuz içerikler üzerinden puan kazanabiliyor, bu puanlar ile N11 sitesinden alışveriş yapabiliyor ya da telefonunuza TL yükleyebiliyorsunuz. Toluna’da kazandığınız puanları kullanmak için site size 16 ay süre verir ve bu aylar içerisinde puanlarınızı harcamazsanız puanlarınız silinir ve maalesef geri yükleme şansınız olmaz.

Cevapla Kazan

Anket Doldurarak Para Kazan

Cevapla Kazan da sizde anket doldurarak para kazanabilirsiniz, cevapla kazan güvenilir ve kullanımı oldukça kolay uygulamalardan biridir. Telefonunuzda bulunan mağazalardan uygulamayı indirebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra profilinizi 0 doldurmalısınız. Profilinizi doldurunca belirli bir miktarda para kazanmış olacaksınız. Daha sonra profilinize uygun seçilmiş anketler gönderilecek, anketleri doldurdukça kazandığınız paralar artacak ve 20 TL’ye ulaşınca ödeme talebinde bulunup paranızı banka hesabınıza aktarabileceksiniz. Cevapla Kazan uygulamasının en güzel özelliklerin birisi üyelerine sürpriz kutular gönderiyor olmasıdır. Çok kaliteli ve güvenilir birçok markaya ait gıdadan temizliğe, kozmetikten kişisel bakım ürünlerine kadar birçok ürün ücretsiz olarak sizin olabilecek.

Havucum

Anket Doldurarak Para Kazan

Havucum‘da, Cevapla Kazan uygulaması gibi telefonunuza indirip kullanabileceğiniz, kullanımı çok kolay ve anlaşılır bir uygulamadır. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre hazırladıkları anketleri, sistemde kayıtlı e-posta adresinize göndererek sizin gelen anketlerden haberdar olmanızı sağlamaktadır. E-posta kontrol etme alışkanlığınız yoksa gün içerisinde uygulamaya girerek de anketin gelip gelmediğini görebilirsiniz. Bu uygulamada da istenilen cevapları vermeseniz de ankete zaman ayırdığınız için hesabınıza belli miktarda havuç aktarılmaktadır. Havucum, adından da anlaşılacağı üzere “havuç” olarak adlandırılan para birimini kullanır. 100 havuç 1 TL’ya tekabül etmektedir. 2000 havuç (20 TL) biriktirdiğiniz zaman ödeme talebinde bulunup paranızı banka hesabınıza aktabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir