1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

Arçelik Borç Sorgulama, Arçelik Taksit Ödeme

Arçelik Borç Sorgulama, Arçelik Taksit Ödeme
10

Arçelik Borç Sorgulama ve Arçelik Taksit Ödeme son zamanlarda bir çok kişi tarafından aranmaktadır. Arçelik 1955 yılında Türkiye’de kurularak dünya çapında da tanınarak satış yapmayı başarmış teknoloji ve beyaz eşya şirketidir. Türkiye’de olduğu gibi dünyanın da çeşitli ülkelerinde üretim tesisleri ve satış mağazaları mevcuttur. Arçelik Türkiye’de pazar payında önemli yere sahiptir. Özellikle beyaz eşya, ankastre ve klima ihtiyacı durumunda yüzde 50’nin üzerinde pazar payına sahiptir. Bunun yanı sıra televizyon sektöründe yüzde 28’in üzerinde pazar payına sahiptir. Avrupa genelinde ise toplam satışlara bakıldığı zaman en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen beyaz eşya ve teknoloji şirketi olan Arçelik müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri ile tercih edilme sebeplerinden olmuştur.

Teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber insanlar işlerini kolaylaştırma yoluna gitmiştir. İş yükünü alan ve kullanım kolaylıkları sağlayan Arçelik beyaz eşya ve teknolojik aletleri ürün seçeneklerine mağazalardan ya da online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz. Arçelik mağazalarından yapacak olduğunuz alışverişlerinizde kredi kartınıza taksit seçenekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra bazı Arçelik bayilerinde senet imkanı sunulmaktadır. Her Arçelik bayisinde senet imkanının olmadığını belirtmekte fayda olacaktır. Senet yapan Arçelik bayilerini öğrenmek için iletişim numarasını arayarak müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz alışveriş sonrasında borç sorgulama işlemleriniz için hangi yöntemi seçtiğiniz önemlidir. Arçelik mağazalarından gerçekleştirmiş olduğunuz alışveriş ödemesini kredi kartınız ile gerçekleştirmeniz durumunda borç sorgulama işlemlerinizi ödeme yapmış olduğunuz bankalar üzerinden gerçekleştirmeniz gerekir. Fakat ödeme işleminizi senet olarak yaptıysanız eğer alışveriş yapmış olduğunuz mağaza tarafından verilen taksit bilgilerinin takibi yapılmalıdır. Borç bilgilerinizin yer aldığı bilgileri kaybettiğiniz takdirde alışveriş yapmış olduğunuz mağazaya ait olan iletişim numarasını arayabilir ve borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Arçelik Taksit Ödeme İşlemi

Türkiye’de ve dünyada tanınmış olan beyaz eşya ve teknolojisi mağazası Arçelik şubelerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleriniz için kredi kartınıza uygun olacak şekilde ödeme kolaylığı sunulur. Arçelik mağazalarının yanı sıra online olarak ta Arçelik ürünlerinden faydalanmanız mümkündür. Online olarak gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde kredi kartı bilgileri istenir. Kullanmış olduğunuz kredi kartınıza özel sunulan taksit seçeneklerinden size en uygun olan taksiti seçme şansınız mevcuttur. Her banka için farklı taksit seçenekleri olduğu görülmektedir. Ürün alışverişi yapan müşteri tarafından belirlenen taksit seçeneği takibinin yapılması müşteri için avantajlı olacaktır.

Müşteri tarafından belirlenmiş olan arçelik taksit ödeme işlemlerinizi kredi kartı hesabınıza para yatırarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı kullanmayan müşteriler için senet yapan Arçelik şubeleri bir alternatiftir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışveriş sonrasında senet bilgileri müşteriye satış işlemi sonrasında verilir. Bu doğrultuda her ay düzenli olarak alışveriş yapmış olduğunuz Arçelik mağazasına giderek ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Alışveriş mağazasına gidemediğiniz durumlarda mağaza yetkilisinden alacak olduğunuz hesap bilgileri (hesap numarası ya da Iban numarası) ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi gerçekleştirirken açıklama kısmına taksit bilgilerinizi yazmanız faydanıza olacaktır.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (10)

 1. 16/03/2024

  Arçelik taksit ödeme işlemi ne kadar pratik, değil mi? Sizce de öyle mi?

 • Evet, Arçelik taksit ödeme işlemi pratik olabilir ama bazı durumlarda gereksiz masraf artırabilir. Kredi kartı borcuyla alışveriş yapmak yerine tasarruf etmek daha mantıklı olabilir. Her zaman dikkatli olmak önemli.

 • Arçelik Borç Sorgulama ne kadar pratik olabilir ki, asıl mesele taksit ödemeleri!

 • 05/12/2023

  Bu taksit ödemeleri ne kadar karmaşık, bir de borç sorgulama yapmak var!

  • Kesinlikle katılıyorum! Bankaların sürekli yeni şartlar getirmesi ve karmaşık taksit planları insanı deli ediyor. Borç sorgulama da ayrı bir dert. Bu bankaların işini biraz kolaylaştırması gerek, değil mi? Tam bir baş ağrısı!

 • 12/11/2023

  Bu Arçelik Borç Sorgulama ne işe yarıyor ya, anlamadım ki? Gerçekten gerekli mi?

 • 31/10/2023

  Bu konuda ne düşünüyorsunuz, borç sorgulama önemli mi? Benim için pek fark etmiyor.

 • 03/09/2022

  Gayet yararli bir uygulama islerimizi kolaylikla halledebiliyoruz bir çok konuda bilgilenebilirsiniz

 • Iyi gunler ben taksit yatirmistim ödedi mi diye ogrencektim

 • 27/06/2021

  Merhaba; Arçelik Destek Hattına ulaşarak bilgi alabilirsiniz +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya 0850 210 0 888 ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

 • Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir