En İyi Whatsapp Grupları 2023

En İyi Whatsapp Grupları’nı paylaşmadan önce whatsapp nedir sorusunun cevabını verelim. WhatsApp akıllı telefonlara yönelik olarak geliştirilmiş olan ve platformların arasında mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama özelliği bulunan uygulamayı ifade etmektedir. 2G, 3G, 4G ve Wİ-Fİ internet bağlantıları aracılığıyla kullanılabilmektedir.  Günümüzde WhatsApp ile benzer özellikte uygulamalar bulunsa da en çok kayıtlı kullanıcısı bulunan mesajlaşma ve sesli arama uygulaması olmaktadır. 2010 senesinde çıkış yapan uygulama ücretsiz ve reklamsız bir şekilde kullanılabilmektedir.

WhatsApp Grubu Nedir?

WhatsApp grupları birin üzerinde kişiyle mesajlaşma ve dosya alışverişi gerçekleştirilmesini sağlayan özelliklere WhatsApp grup sohbeti denilmektedir. Oluşturulacak olan gruplarda kullanıcılar çok sayıda kişiyle eş zamanlı olarak iletişim gerçekleştirilmesini sağlayan, dosya, görsel, video ya da konum başta olmak üzere birçok içerik paylaşılabilmektedir.

WhatsApp grup isimleri maksimum 25 karakter olacak şekilde belirlenebilmekte ve özel simge ya da logo belirlenebilmektedir. WhatsApp gruplarına kişiler kendi rehberlerinde bulunan kişileri ekleyebildikleri gibi kayıtlı olmayan numaralar da eklenebilmektedir. Herhangi bir WhatsApp gruplarına maksimum 256 kişi eklenebilmekte ve birden fazla yönetici belirlenebilmektedir.

WhatsApp gruplarına yöneticiler dışında hiç kimse katılımcı ekleyememekte ve kişiler ekledikleri kişileri WhatsApp grubundan çıkartabilmektedir. WhatsApp üzerinden gerçekleştirilecek normal yazışma ve paylaşım özellikleri kullanılabilmektedir.

En İyi Whatsapp Grupları

Günümüzde WhatsApp grupları sıklıkla kullanılan haberleşme ve paylaşım ortamları bulunmaktadır. Ancak WhatsApp grupları kişilerin kendi çevreleri ile oluşturabilecekleri gibi çeşitli amaçlarla paylaşım ağı oluşturmak amacıyla da kurularak kullanılabilmektedir.

Mülakat Whatsapp Grupları

Kişilerin kendi alanlarıyla ilgili mülakat tecrübelerini ve çalışma süreçlerini paylaşmaktadır.

Ders ve Eğitim Whatsapp Grupları

KPSS Whatsapp Grupları

YKS Whatsapp Grupları

DGS Whatsapp Grupları

EĞLENCE Whatsapp Grupları

Yurt Dışı Whatsapp Grupları

EĞLENCE VE MİZAH Whatsapp Grupları

TEKNOLOJİ, HACK, OYUN HİLESİ Whatsapp Grupları

Yorum yapın