1. Anasayfa
 2. Bilgi

Instagram Gizli Hesapları Görme 2023

Instagram Gizli Hesapları Görme 2023
instagram gizli hesaplari gorme 1
39

Instagram Gizli Hesapları Görme mümkün mü sorusu pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. Dünya üzerinde en popüler ve ülkemiz tarafından 38 milyon kullanıcıya sahip olan Instagram, kullanıcıları tarafından en çok gizlilik yönünden seviliyor. En popüler uygulama olunca merakı daha da artan iOS ve Andoroid kullanıcıları arama motorlarında Instagram’da gizli hesapları görebilme, gönderilerine erişebilme gibi yöntemleri araştırıyor.

INSTAGRAM GİZLİLİK NEDİR?

Instagram, gizlilik ilkesi ve kullanıcılarının güvenliği açısından hesabınızı herkese açmak yerine sadece takipçilerinizin görebileceği hatta istediğiniz kişilerin görebileceği şekilde ayarlamanıza olanak sağlamaktadır. Bu özellik her uygulamada olduğu gibi tüm kullanıcıların memnun olduğu bir yöntem fakat artık hesabınızı gizlemek yeterli olmayacaktır. Birkaç yöntem sayesinde sizin de gizli olan hesabınız artık meraklı kişiler tarafından görülebiliyor.

INSTAGRAM HESABIMI NASIL GİZLERİM?

Instagram hesabınızda paylaştığınız gönderilerinizi hikâyelerinizi sadece takipçilerinizin göreceği şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Hesabınızı gizlemek için;

 1. Instagram uygulamanıza giriş yapın.
 2. Sağ alt köşede bulunan profil resminize girerek profilinize girin.
 3. Profilinizin sağ üst kısmında bulunan üç çizgiye tıklayın.
 4. En altta bulunan ayarlar kısmına girin.
 5. En altta bulunan ayarlar kısmına girin.
 6. En üstte bulunan gizli hesap kısmını açık yaptığınızda hesabınızı sadece takipçilerinizin görebileceği duruma gelmiş olacaktır.

Hikâyelerinizi görmesini istemediğiniz takipçilerden gizlemek isterseniz ayrı bir yol izlemeniz gerekmektedir. Hepimizin sevmediği ama bunu belli edemediği insanlar vardır işte bu yöntemle istemediğiniz takipçilerin hikâyelerinizi görmesini engelleyebilirsiniz.

Bunun için;

 1. Instagram uygulamanıza giriş yapın.
 2. Sağ alt köşede bulunan profil resminize girerek profilinize girin.
 3. Profilinizin sağ üst kısmında bulunan üç çizgiye tıklayın.
 4. En altta bulunan ayarlar kısmına girin.
 5. En altta bulunan ayarlar kısmına girin.
 6. Hikâye butonuna basın.
 7. En üstte bulunan hikâyeyi gizle butonundan önünüze takipçi listeniz gelecektir.
 8. Takipçi listenizden görmesini istemediğiniz kullanıcıları bulup işaretleyin.

İşte böylece hikâyeleriniz o kişiler tarafından gizlenmiş olacaktır.

INSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME MÜMKÜNMÜ

Instagram kullanıcıları takipçileri dışında hesaplarını diğer kişilere kapatabilme yetkisine sahip olduğunu biliyoruz. Bu gizlilik söz konusu olunca meraklı kullanıcılar görebilmek için farklı yöntemler aramaya başladı. İnternette bunun hakkında çok fazla site ve uygulama bulunmaktadır. Hepsinin aynı şekilde çalışıp işe yaradığı konusu tartışılır. Bu site ve uygulamalar arasından en çok beğenilen ve kullanılan uygulamaları aşağıda listeledik.

INSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME YÖNTEMLERİ

1.Postegro Uygulaması:

Postegro
Postegro

Bu uygulama gizli hesapları görebilmenize yarıyor. Tamamen çalıştığının garantisi bulunmamakla beraber genel olarak çoğu profili görebiliyorsunuz. Android kullanıcıları Google Play Store’dan direk indirip kullanmaya başlayabilir. iOS için direk uygulama marketinden indirip kullanamamaktadır.

Postegro uygulamasından yapabilecekleriniz:

 • Instagram Gizli Hesapları Görme 
 • İnstagram’da gizli hikayeleri görebilme 
 • Gizli hesaptaki resimleri ve videoları indirebilme
 • Profilinizi kimlerin takip ettiğini gizli takipçilerinizi bulma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

2.Ghosty Uygulaması:

Ghosty
Ghosty

Bu uygulamayı iOS ya da Android telefonunuza indirdiğinizde kendi instagram hesabınıza giriş yapacağınız bir ekran karşınıza çıkacaktır.

Ghosty uygulamasından yapabilecekleriniz:

 • Instagram Gizli Hesapları Görme
 • Baktığınız kişiyi kimlerin takip ettiği
 • Fotoğrafları ve videoları indirmebilme
 • Instagram profil fotoğraflarını büyütebilme işlemlerini yapabilirsiniz.

3.LiLi Uygulaması:

LiLi
LiLi

Görmek istediğiniz kullanıcıyı takip etmeden profilini görebilmenize yarayan bir uygulamadır.

LiLi uygulamasından yapabilecekleriniz:

 • Fotoğrafları ve videoları telefonunuza kaydedin.
 • Resim yazısı ile fotoğraf ve videoyu yeniden yayınlayın.
 • Profil resmini büyüterek görme.
 • Instagram Gizli Hesapları Görme ayrıca bu işlemi belli etmeden görebilme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sıraladığımız tüm uygulamalar neredeyse birbirine yakın uygulamalardır. Sizin kullanım kolaylığı ve arayüz farklılıkları ile tercih edip kullanabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (39)

 1. 04/04/2024

  Bu gizli hesaplar meselesi kafamı karıştırıyor, ne düşünüyorsunuz? Çözüm öneriniz var mı?

 2. 03/03/2024

  Bu gizli hesap olayı gerçekten de karmaşık, herkesin fikri ne? Şaşırtıcı gerçekten!

 3. Bu Instagram gizli hesapları olayı şifreli dizi gibi, merak uyandırıcı ama biraz karmaşık değil mi?

 • 28/01/2024

  Bence karmaşık olması ilginçliğini artırıyor. Şifreli dizi gibi izleyiciyi meraklandırıyor. Biraz araştırma yaparak gizli hesapların sırlarına ulaşmak da ayrı bir keyif! Karmaşık olmasını bir avantaj olarak görebiliriz. Keyifli keşifler!

 • Bu konuda fikirleriniz neler? Gizli hesapları görmek etik mi? Tartışalım!

  • 23/01/2024

   Gizli hesapları görmek etik değil mi? İnsanlara gizlilik hakkı tanımalıyız. Herkesin mahremiyeti saygı görmeli. Gizli hesaplara sızarak kişisel alanlarına müdahale etmek hiç doğru değil. Bu konuda düşüncelerinizi görmek isterim.

 • Bu konu hakkında farklı düşünceleriniz neler? Instagram gizli hesapları görmek etik mi?

  • Sizin gibi insanlar yüzünden gizlilik kavramı anlamını yitiriyor. Başkalarının özel hayatına saygı duymayı öğrenin. Instagram gizli hesaplarına bakmak etik değil, basit bir saygısızlık. Kendinizi başkalarının işlerine karıştırmayı bir kenara bırakın ve kendi işinize odaklanın.

 • Bu konu hakkında farklı görüşler var mı? Gizlilik önemli mi, yoksa herkes her şeyi görmeli mi?

  • 02/12/2023

   Gizlilik her zaman önemlidir. Herkesin her şeyi görmesi gerektiğini düşünenler, gizlilik haklarını hiçe sayan bencil insanlardır. Özel hayatımızı korumak bizim hakkımız ve kimse buna karışamaz. Gizliliğe saygı duymayanlar, başkalarının sınırlarını aşmamalıdır.

 • Bu yazıda bahsedilen yöntemler gerçekten işe yarıyor mu sizce? Deneyen var mı?

 • Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Gizli hesapları görmek hakkında ne düşünüyorsunuz?

 • Bu gizli hesap mevzusu gerçekten kafa karıştırıcı, kim ne derse desin!

  • Senin düşüncen değişebilir ama gerçekler değişmez. Gizli hesaplar genellikle şüpheli amaçlar için kullanılır. Kim ne derse desin, doğruyu görmek önemli. Gerçekleri sorgulamayı bırakıp kabul etmek daha kolay olabilir, ama gerçeklerin peşinde olmak daha değerlidir.

 • 30/08/2023

  Bu konuda fikirleriniz neler? Gizli hesapları görmek etik mi? Tartışalım!

  • 30/08/2023

   Bu konuda kesinlikle katılmıyorum. Gizli hesapları görmek etik değil ve mahremiyete saygısızlık olabilir. Herkesin özel yaşamına müdahale etmek doğru değil. Gizlilik hakkı önemlidir ve korunmalıdır. Tartışabiliriz, ancak mahremiyete saygı göstermeliyiz.

 • Bu konuda fikirleriniz neler? Gizli hesapları görmek etik mi yoksa değil mi?

  • 24/08/2023

   Gizli hesaplar görmek asla etik değil. Gizlilik haklarına saygı duymak esastır. Herkesin özel hayatına müdahale etmek doğru değil. Gizli hesapların açılması sadece kişisel sınırları ihlal eder. Bu konuda net olmak gerek.

 • 17/07/2023

  Bu konuda farklı görüşler var, benim favorim gizlilik hakkınızı saygıyla korumak!

 • 16/07/2023

  Bu konu gerçekten ilginç, herkesin gizli hesaplarını görebilmesi ne kadar doğru?

  • Haklısın, gizlilik herkesin hakkı. Herkesin hesaplarını görmek doğru değil, özel ve kişisel bir konu. Gizlilik önemlidir ve korunmalıdır. Bu konuda daha dikkatli olmalıyız.

 • 29/05/2023

  Bu gizli hesaplar konusu aslında ne kadar da merak uyandırıcı, değil mi? Herkesin farklı bir yöntemi var sanırım!

 • İnstagramda belki de en sıkıntı çektiğim konu. Gizli hesapları görmek demek mümkünmüş . Teşeklürler. Benim için çok faydalı oldu.

 • Çok bilgilendirici bir yazı olmuş işime çok yarayacak gizli hesapları görmeyi çok istiyordum teşekkür ederim

 • 12/11/2021

  Gizli hesapları görmek için çok uygulama indirdim denedim.En son postegro vardı.Ama şikayetlerden dolayı kapatıldı.Şimdi sadece web postegro kaldı.Onu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • 18/10/2021

  Bu tür uygulamalar güvenli olmayabilir. Hesaplarına erişemeyen kişiler olabiliyor. Bu nedenle kullanılmayan hesaplar üzerinden yapılmalı.

 • Ben de bazı arkadaşlarım benim profilimi görmemesi açısından gizli hesap yaptım ve takipten çıkardım onları. Fakat bazen merak ediyordum onları. Çeşitli uygulamalar buldum ama güvenememiştim. Teşekkür ederim önerileriniz için.

 • POSTEGRO uygulamasını uzun süre bende kullandım. benim profilime kimin baktığını göremiyordum daha doğrusu ücretliydi ücret karşılığında hiç denemedim. Ama bakmak istediğim hesaba bakıyordum tabi günde 3 hakkınız oluyordu. yani bakmak istediğiniz herhangi bir hesaba (bu aynı kişinin hesabı da olabilir)aynı gün içinde toplam 3 defa bakabiliyorsunuz. profil resmi dahil tüm paylaşımları ve takipleştiği kişileri kısmen görebiliyordunuz. zaman zaman ufak değişiklikler, güncellemeler geldi. her neyse normalde takp etmediğim kişilerin /sayfaların paylaşımlarını ana sayfamda görünce far kettim ki hesabım kullanılıyor. istemediğim sayfalar takibe alınıyordu. bir süre göz yumdum uygulamaya devam etmek için. sonra sildim ve ins şifremi değiştirdim. iki gün önce tekrar indirmek istedim ama uygulama kaldırılmış sanıyorum bulamadım. zaten şikayetler edildiğini duymuştum. evet göze alırsanız hesabınızın onlar tarafından yönlendirilmesini işinize kesninlikle yarar. yani bakmak istediğiniz kişinin storyleri paylaşımları takipleştiği kişiler …hepsini görebilirsiniz. diğer uygulamalr hakkında bilgim ve tecrübem yok. umarım verdiğim bilgiler işinize yarar

 • 27/06/2021

  çok bilgilendirici güzel bir yazı olmuş elinize sağlık teşekkürler

 • 27/06/2021

  Gerçekten bilgilendirici bir yazı olmuş istediğim şeyi elde ettiğim için çok mutluyum bunu bana sağladığınız için teşekkür ederim.

 • Gerçekten sürekli benimde merak ettiğim bir konuydu açıklayıcı yazmanızla iyice bilgi sahibi oldum teşekkürler.

 • Çok işime yarayacak bir yazı olmuş emeğinize sağlık

 • 27/06/2021

  Gerçekten çok açık anlatmışsın çok beğendim buradan yararlandım baya

 • Instagram, kullanıcıları tarafından en çok gizlilik yönünden seviliyor. bende bu yazıyı okudum çok bilgilendirici olmuş .

 • Gerçekten işime yarayan bir haber oldu yazanında sitenin de eline sağlık.

 • Çok başarılı bir yazı olmuş, uzun zamandır gizli hesapları nasıl görüntüleyebilirim diye merak ediyordum. Bu yazı sayesinde birçok uygulama keşfettim sayenizde. Hepsini deneyeceğim, çok teşekkürler. İşe yarayacak bir yazı olmuş gerçekten de.

 • 27/06/2021

  Gerçekten başarılı bir içerik olmus tebrik ederim. Aradığım bilgiyi buldum. Çok merak ediyordum bu kadar detaylı güzel bir anlatım sayesinde merağımı gidermiş oldum.

 • Sanırım son zamanların en merak edilen konularından bir tanesine değinmiş oldunuz. İçerik için teşekkürler, emeğinize sağlık

 • 27/06/2021

  Gerçekten benim en çok merak ettiğim şeylerden birisiydi bu yazı çok faydalı oldu bana artık istediğim gizli hesapları görmek için onca uğraşma derdim olmucak

 • Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir