1. Anasayfa
  2. Borç Sorgulama

Koçfinans Borç Sorgulama, Koçfinans Taksit Ödeme

Koçfinans Borç Sorgulama, Koçfinans Taksit Ödeme

Koçfinans, 1995 yılında tüketicilere finansman sağlamak için kurulmuş olan bir firmadır. Başta otomotiv sektörü olmak üzere tüketicilere eğitim ve konut kredisi, motosiklet ve mobilya gibi farklı sektörlerde kredi veren bir şirkettir. Bu özelliği ile koçfinans Türkiye’de ilk ve öncü olmayı başarmıştır. Koçfinans 6361 sayılı kanun olan BBDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na bağlı olmasının yanı sıra FKB (Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği) ve Finansal Kiralama üyesidir. Perakende satış finansmanlığı sağlamasının yanı sıra kurumsal satış finansmanı olarakta faaliyet göstermektedir.

Farklı sektörde kredi imkanı sunan koçfinans kredilerine başvuru için istenen belgeler ikametgah adresiniz veya krediyi çekmek isteyen kişi adına kayıtlı olan son üç aya ait elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturası ile kimlik bilgileriniz yeterli olacaktır.

İhtiyaç sahibinin kullanacağı alan için koçfinans tarafından çekeceği kredi sonrasında ödeme işlemleri ve kalan borç bilgilerine ulaşım sağlama yolları hakkında yazımızda bilgi verilecektir.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dijital platformu kullanmışlardır. Online işlemler hizmeti ile müşterilerin koçfinans borç sorgulama işlemine telefon, tablet veya bilgisayar gibi teknolojik aletler vasıtası ile istenilen zaman diliminde ulaşım imkanı sunmuştur. Aynı zamanda online işlemler üzerinden müşterilerin kredi ödeme planları, hesap hareketleri ve erken ödeme yapıldığında ödenmesi gereken tutar hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Ödeme bilgilerinizin yanı sıra rehin kaldırma işlemleri gibi birçok işlemede online işlemler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Online işlemler dışında müşteri hizmetlerine ulaşarak kredi sahibinin bilgileri ile krediniz hakkında kalan taksit sorgulaması veya borç sorgulama işlemi gibi çeşitli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Koçfinans Taksit Ödeme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Koçfinans taksit ödeme işlemleri için birden fazla seçenek müşterilere sunulmuştur. Bu seçeneklere bakacak olursak eğer,

  1. Dijital platform vasıtası ile ödeme yapma imkanının yanı sıra doğrudan bankalara giderek vezneden ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür.
  2. Teb, Akbank ve İş bankası atmleri ile taksit ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Bunun yanı sıra kullanmış olduğunuz bankaya ait olan kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  4. Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte yaygınlaşan internet bankacılığı yardımı ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz (Ptt hariç).
  5. Denizbank, Halkbank ve Ptt dışında kalan bankalar üzerinden mobil ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Koçfinans, teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber kişilerin ihtiyaç duyduğu krediye Online Başvuru platformu üzerinden birkaç adımda ulaşabilme imkanı sağlamıştır. Kişilere hızlı başvuru imkanı sağlamasının yanı sıra kredi başvuru sonuçlarına anında ulaşabilmeleri olanağı tanımıştır. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere ön onay formu ile koçfinans anlaşmalı satış kurumlarına yönlendirme gerçekleştirilir.

Koçfinans alanında uzman çalışanları ile beraber ihtiyaç sahiplerine en hızlı ve en kaliteli kredi çekme imkanı sağlamaktadır. Her geçen gün yenilenen koçfinans firması müşterilere en yalın hali ile kredi hizmetini vermeyi hedefleyerek öncü olmaya devam etmektedir.

Paylaş