1. Anasayfa
 2. Bilgi

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Siteler

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Siteler
oyun oynayarak para kazanabileceginiz siteler scaled
2

Günümüzde para kazanmanın en eğlenceli ve en güzel yollarından birisi olan oyun oynayarak para kazanmak son zamanlarda birçok kişinin tercihi haline gelmiş durumdadır. Hal böyle olunca biz de sizler için hem eğlenip hem ek gelir elde edebileceğiniz 2023 yılındaki güncel oyunları derledik. Yazımızda belirteceğimiz sitelerden bazısı sizlere sadece oyun oynayarak değil, anket çözerek ve görev yaparak para kazanma imkanı sunmaktadır. Kısaca bahsettikten sonra fırsatlarla dolu olan yazı içeriğimizin ilk oyun sitemiz olan Exodus 3000 ile başlayalım.

EXODUS 3000

Bir strateji oyunu olan EXODUS 3000, 2006 yılından beri 65.000 dolardan fazla ödül dağıtan oyun, oyun meraklılarının göz atması gereken oyunlardan bir tanesi diyebiliriz. Oyunu Mars yüzeyini keşfedip, gruplar halinde düşmanları yok ederek oynayabilirsiniz. Kalıntılar arayarak, diğer oyunculara saldırarak ve volkanlar bularak Mars doları kazanıp, biriktirebilirsiniz. Yeterli miktarda Mars doları biriktirince gerçek para olarak çekebilirsiniz ve oyun oynayarak para kazanmış olursunuz. Oyunun hikayesi ise Dünyada hayat bitiyor. Mars’ta hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. İlginç ve eğlenceli olan bu oyunda hem eğlenceli vakitler geçirip hem de para kazanabilirsiniz.

SecondLife

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Siteler

Sanal dünyada olmasına rağmen oyun oynayarak para kazandıran bir diğer oyunumuz SecondLife oyunudur. Oyundan para kazanmanın birçok yolu mevcut. Örneğin kıyafet, eşya vb. şeyler satarak para kazanabilirsiniz. Sadece bunlarla da kalmıyor, ev kiralayarak, satarak da para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi işe girip çalışabilirsiniz. Mesela bir mağazada satış danışmanı olarak çalışıp kazanç elde edebilirsiniz. Oyunda kazandığınız Linden Dolarını yine oyunda bulunan döviz merkezlerinden gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. SecondLife, bu avantajlarından ötürü para kazandıran oyunlar listesinin en çok tercih edilen oyunlarından bir tanesi. Siz de oyun oynayarak para kazanmak isteyen kişilerden biriyseniz SecondLife oyununu deneyebilirsiniz.

InboxDollars

İster arama yaparak, ister anket doldurarak, ister oyun oynayarak para kazanabileceğiniz InboxDollars, daha fazla para kazanmak isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Hesabınızdaki paranız istenilen alt limite ulaştığında nakit olarak çekebilirsiniz. Günde 10-15 dakika zaman ayırarak hem oyun oynayıp keyifli vakitler geçiriyor, hem de para kazanıyor olabileceksiniz.

Pogo

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Siteler

Pogo, ücretli ve ücretsiz oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bir platformdur. Burada çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Bunun yanında günlük 10.000 dolarlık ödül parası bulunmaktadır. Oyunu ne kadar çok oynadığınıza bağlı olarak para kazanma şansınız değişmektedir.

Play and Win

Popüler para kazandıran oyun sitelerinden bir tanesi de Play and Win. Adından da anlaşılan sitede oyun oynayarak para kazanıyorsunuz. Ayrıca bulmaca oyunları, tombala, eşleştirme oyunları, kart oyunları ve çok oyunculu oyunlar gibi çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Ek ödül puanları kazanmak isterseniz turnuvalara katılabilirsiniz. Siteye kayıt olmak ücretsiz olmakla birlikte kayıt olur olmaz hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Cash Crate, InboxDollars’a benzemektedir. Yani bu uygulamayı indirerek, anketleri doldurabilir, farklı görevleri tamamlayabilir ve uygulamanın içerisindeki bazı oyunları oynayarak kazanç elde edebilirsiniz.

Cash Crate

Cash Crate, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte ve ayrıca kullanıcılardan alınan bilgilere göre ödemeleri tam ve zamanında yapmaktadır. Bu sebepten dolayı kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Şu anda yaklaşık 2 milyon kullanıcısı bulunan Cash Crate, oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Cash Dazzle

Çeşitli oyunlar oynayıp para kazanabileceğiniz oyunlar listesindeki bir diğer isim de Cash Dazzle isimli bu sitedir. Ücretsiz oyunlar oynayarak jetonlar kazanır, kazandığınız jetonları da paraya dönüştürüp çekebilirsiniz.

Cash Dazzle oyunlarında bir kazanan olmazsa bir kişi kazanana kadar nakit tutar artmaya devam eder. Sonuç olarak oyunlarda devretme kuralı bulunduğundan bu sayede de bir sonraki oyunda daha fazla para kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Clip2Play

Uygulamanın içerisinde çeşitli oyunlar bulunmakta ve siz istediğiniz oyunu oynayarak para kazanabilmektesiniz.

Öncelikle uygulamayı indirip sonra kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt esnasında sizden bir avatar yüklemeniz ve favori kategorilerinizi seçmeniz isteniyor. Daha sonra size uygun olan oyunlar karşınıza çıkıyor ve dilediğiniz oyunu oynuyorsunuz. Ayrıca buna ek olarak oyunlarda çeşitli turnuvalar düzenleniyor ve turnuvada başarılı olan 50 oyuncuya farklı ödüller veriliyor. Bu ödüller kimi zaman nakit para kimi zaman da hediye kartları olabilmektedir. Aynı zamanda arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabiliyorsunuz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Bu siteler gerçekten para kazandırıyor mu yoksa zaman kaybı mı? Tartışalım!

 2. Oyun oynayarak para kazanmak gerçekten mümkün mü? Deneyen var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir