1. Anasayfa
 2. Film

Açık Film Kanalları

Açık Film Kanalları
22

Boş zamanların veya hafta sonlarının vazgeçilmez aktivitelerinden bir tanesi film izlemek olmaktadır. Özellikle film tutkunları için açık film kanalları oldukça önemlidir. Bu kanallarda sürekli olarak film yayını yapılmakta ve film izlemeyi seven kişiler sürekli olarak bu kanallarda film bulabilmektedir.

Bu kanallar sayesinde televizyondaki diğer kanalları arayarak film elde etmek yerine doğrudan bu kanallara girerek filme ulaşmak mümkündür.

Sürekli film yayınlanan kanallar sayesinde birçok kişi televizyonda izleyecek herhangi bir şey bulamadığında bu kanalların içerisinde yer alan filmleri izlemektedirler. Böylece canları sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebilmek işte ve hedefledikleri ya da planladıkları hafta sonu güzel bir şekilde tamamlayabilmektedirler.

Sürekli Film Yayını Yapan Açık Film Kanalları

Sürekli film yayını yapan kanallar sayesinde hiçbir zaman filmsiz kalmamaktayız. Hiçbir şekilde veya hiçbir kanalda film bulamadığınızda sürekli film yayını yapan kanallar içerisinde mutlaka bir filme rastlamaktayız.

Film tutkunları için oldukça önemli bir kanal olan sürekli film yayını yapan kanallar yani açık film kanalları şöyle sıralanabilir;

 • TLC
 • Beyaz TV
 • Teve2
 • TV 8.5

TLC, genellikle belgesel tarzı filmlere daha çok yer veren açık film kanalları içerisinde yer almaktadır. Türkiye’de ücretsiz olarak film izleme imkânı sağlayan bu kanal sayesinde özellikle gece yarısından sonra sürekli olarak film kuşağı yayınlanmaktadır.

Açık Film Kanalları
Açık Film Kanalları

Teve2, ücretsiz olarak film yayını yapan kanallar içerisinde oldukça popüler kanallardan bir tanesidir. Televizyon kanalları içerisinde akşam saatlerinden itibaren sürekli olarak film yayını yapan bu kanal sayesinde film izlemek istediğiniz her an kolay bir şekilde ücretsiz olarak filme ulaşabilirsiniz.

Beyaz TV, sayesinde günün neredeyse tamamında ücretsiz olarak film izleme imkânınız bulunmaktadır. Uydu alıcılarından veya doğrudan televizyondan ulaşabileceğiniz bu kanal içerisinde ilgilinizi çekecek birçok film yayını bulunmaktadır.

Son olarak TV 8.5 ise Acun Ilıcalı’nın satın almış olduğu TV 8 kanalının yan kanalı olarak bulunmaktadır. Bu kanalda sürekli olarak film yayını yapılmakta ve özellikle de akşam saatlerinden itibaren film yayınları daha şıklaşmıştır.

Böylece bu kanallar sayesinde canı sıkıldığı her an izlemek istediğiniz filme ulaşabilir ve hoşunuza giden herhangi bir filmi bu kanallar sayesinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (22)

 1. 15/04/2024

  Bu film kanalları kesinlikle daha fazla çeşitlilik sunmalı, hep aynı filmler sıkıcı oluyor!

 2. 13/04/2024

  Bu açık film kanalları gerçekten sürekli mi yayın yapıyor? Şüpheliyim.

 3. Bu kanallar ne kadar sıkıcı olabilir ki, sürekli film yayını yapmalarına rağmen!

  • Senin zevkine uygun olmayabilir, ama herkesin aynı fikirde olması gerekmez. Kimileri film izlemeyi seviyor ve bu kanallar da onlara hizmet ediyor. Sen istemezsin diye herkesin zevkini karalamaya gerek yok. Saygı göstermek lazım.

 4. 06/03/2024

  Benim favorim Açık Film Kanalları değil, daha kaliteli seçenekler arıyorum.

  • 06/03/2024

   Senin görüşün. Herkesin zevki farklıdır. Ama kaliteli içerik arıyorsan, belki biraz daha araştırma yapmalısın. Açık Film Kanalları da bazen sürprizlerle dolu olabilir. Ama tabii, tercih meselesi. Keyifli seyirler!

 5. Bu kanallar sinema kültürünü destekliyor mu gerçekten? Tartışmaya açık bir konu.

  • 06/03/2024

   Sinema kültürünü desteklemek için farklı mecraların var olması önemli. Bu kanalların bir şekilde sinemaya katkı sağladığını görmek önemli. Tartışmaya açık olabilir ama alternatiflerin olması her zaman faydalıdır.

 6. 18/02/2024

  Bu kanalların aslında ne kadar sürekli oldukları konusunda şüphelerim var. Siz ne düşünüyorsunuz?

  • 18/02/2024

   Ben de aynı şüpheleri taşıyorum. Bu kanalların güvenilirliği konusunda daha fazla araştırma yapılması gerektiğini düşünüyorum. Şüphelerimizi paylaşarak daha sağlıklı sonuçlara ulaşabiliriz. Teşekkürler!

 7. 14/02/2024

  Bu kanallar gerçekten sürekli film yayını yapıyor mu, emin değilim. Siz ne düşünüyorsunuz?

 8. Bence açık film kanalları daha çeşitli içerikler sunmalı, sıkıldık aynı filmlerden!

  • Bence açık film kanalları senin özel zevklerini karşılamak zorunda değil. Herkesin farklı tercihleri var. Sıkıldıysan alternatif platformlara yönelebilirsin. Herkesin mutlu olacağı bir içerik seçeneği olamaz. Keyifli seyirler!

 9. Bu kanalların ne kadar izleyiciye sahip olduğu gerçekten merak konusu!

  • 19/01/2024

   İzleyici sayıları önemli mi? Asıl mesele kaliteli içerik mi yoksa popülerlik mi? İzleyici sayıları bazen yanıltıcı olabilir. Önemli olan izleyicilerin ne öğrendiği ve ne hissettiği. Kalite her zaman miktarı geçer.

 10. 23/12/2023

  Bu açık film kanalları gerçekten sürekli yayın yapabiliyor mu? İnanılmaz bir performans!

 11. 21/12/2023

  Bu açık film kanalları gerçekten hep aynı filmleri mi yayınlıyor? Sıkıcı olmaya başladılar.

  • 21/12/2023

   Senin zevkine uyan film kanallarını bulmak belki daha iyi olur. Belki de senin için yeni bir platform veya film türü araştırmak faydalı olabilir. Sıkıldın mı, değiştirmek en iyisi olabilir.

 12. 18/12/2023

  Açık film kanalları mı, kapalı mı? Görüşlerinizi alalım! Heyecanlı bir tartışma başlasın!

  • 18/12/2023

   Açık film kanalları daha iyidir, kapalılar sıkıcı. Tartışmayı başlatmaya gerek yok, gerçek açık seçik ortada. Keyif almak isteyenler açık kanallara yönelmeli.

 13. Bu açık film kanalları gerçekten işlerini iyi yapıyor mu acaba? Tartışmaya açık!

  • 17/12/2023

   Haklısın, bazıları gerçekten kaliteli içerikler sunuyor. Ama çoğunlukla aynı şeyleri tekrar ediyorlar. Yenilik ve orijinalite yok gibi. İşlerini iyi yapıyorlar mı, tartışmaya açık. Ama benim görüşüm, beklentilerin altında oldukları yönünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir