1. Anasayfa
  2. Film

Açık Film Kanalları

Açık Film Kanalları

Boş zamanların veya hafta sonlarının vazgeçilmez aktivitelerinden bir tanesi film izlemek olmaktadır. Özellikle film tutkunları için açık film kanalları oldukça önemlidir. Bu kanallarda sürekli olarak film yayını yapılmakta ve film izlemeyi seven kişiler sürekli olarak bu kanallarda film bulabilmektedir.

Bu kanallar sayesinde televizyondaki diğer kanalları arayarak film elde etmek yerine doğrudan bu kanallara girerek filme ulaşmak mümkündür.

Sürekli film yayınlanan kanallar sayesinde birçok kişi televizyonda izleyecek herhangi bir şey bulamadığında bu kanalların içerisinde yer alan filmleri izlemektedirler. Böylece canları sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebilmek işte ve hedefledikleri ya da planladıkları hafta sonu güzel bir şekilde tamamlayabilmektedirler.

Sürekli Film Yayını Yapan Açık Film Kanalları

Sürekli film yayını yapan kanallar sayesinde hiçbir zaman filmsiz kalmamaktayız. Hiçbir şekilde veya hiçbir kanalda film bulamadığınızda sürekli film yayını yapan kanallar içerisinde mutlaka bir filme rastlamaktayız.

Film tutkunları için oldukça önemli bir kanal olan sürekli film yayını yapan kanallar yani açık film kanalları şöyle sıralanabilir;

  • TLC
  • Beyaz TV
  • Teve2
  • TV 8.5

TLC, genellikle belgesel tarzı filmlere daha çok yer veren açık film kanalları içerisinde yer almaktadır. Türkiye’de ücretsiz olarak film izleme imkânı sağlayan bu kanal sayesinde özellikle gece yarısından sonra sürekli olarak film kuşağı yayınlanmaktadır.

Açık Film Kanalları
Açık Film Kanalları

Teve2, ücretsiz olarak film yayını yapan kanallar içerisinde oldukça popüler kanallardan bir tanesidir. Televizyon kanalları içerisinde akşam saatlerinden itibaren sürekli olarak film yayını yapan bu kanal sayesinde film izlemek istediğiniz her an kolay bir şekilde ücretsiz olarak filme ulaşabilirsiniz.

Beyaz TV, sayesinde günün neredeyse tamamında ücretsiz olarak film izleme imkânınız bulunmaktadır. Uydu alıcılarından veya doğrudan televizyondan ulaşabileceğiniz bu kanal içerisinde ilgilinizi çekecek birçok film yayını bulunmaktadır.

Son olarak TV 8.5 ise Acun Ilıcalı’nın satın almış olduğu TV 8 kanalının yan kanalı olarak bulunmaktadır. Bu kanalda sürekli olarak film yayını yapılmakta ve özellikle de akşam saatlerinden itibaren film yayınları daha şıklaşmıştır.

Böylece bu kanallar sayesinde canı sıkıldığı her an izlemek istediğiniz filme ulaşabilir ve hoşunuza giden herhangi bir filmi bu kanallar sayesinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş