1. Anasayfa
  2. Dizi

Ateşli Sahneleriyle Etkileyen 5 Erotik Netflix Dizisi

Ateşli Sahneleriyle Etkileyen 5 Erotik Netflix Dizisi

Son yıllarda yayınladığı diziler ile adından sıkça söz ettiren Netflix, Erotik Netflix Dizisi kategorisinde son zamanlarda özellikle platformun sunduğu yapımlar adeta hepsi birbirinden güzel olarak nitelendirilebilecek durumda. hemen her türden dizi sever için farklı alternatifleri bulunan bir platformdur.
Binlerce dizi içeriği arasından seçim yapmak isteyen kişiler için erotik Netflix dizileri arasından birkaç tanesinin sizin için derledik.

Erotik Netflix Dizisi: Orange is The New Black

Orange is The New Black
Orange is The New Black

Erotik sahneleri ile beğeni toplayan dizi, 10 yıl önce üniversitede sevgili olan kız arkadaşı yüzünden hapse giren Piper Champman’ı konu alıyor. Hapse girmesiyle hayatı kâbusa dönen Piper, diğer mahkumlarla kurduğu ilişkilerde bakalım ne kadar başarılı olacak.

Erotik Netflix Dizisi: Shameless

Shameless

Altı çocuk babası olan Frank Gallagher, yoksul bir semtte alkolik biri olarak hayat sürmektedir. Gallagher ve kızı Fiona etrafında dönen dizi bol sevişme sahnesi ve uyuşturucu konuları ile ilgi çekici olan dizilerden birisi.

Erotik Netflix Dizisi: Perfume

Perfume

Edebiyat dünyasına bir başyapıt olan Koku kitabından uyarlanan dizi, bir kadın cesedinin bulunmasıyla başlıyor. Bir koku tutkununun farklı dünyasını aktaran yapım oldukça dikkat çekici bir dizi. Bir kadın cesedinin bulunması ve bunun arkasından yaşanan enteresan olaylar ateşli sevişme sahneleriyle birleşince diziyi izlenir kılan unsurlardan oluyor.

Erotik Netflix Dizisi: Bitter Daisies

Bitter Daisies
Bitter Daisies

Herkesin birbirini tanıyor olduğu küçük bir İspanyol kasabasında geçen dizi, bir dedektifin kasabaya gelmesiyle şekilleniyor. Dedektifin gelmesinden sonra ortaya çıkan diğer cinayetler durumu iyice karmaşık hale getiriyor. Dizi de sık olan şeylerden biri de tutkulu sevişme sahneleri.

Erotik Netflix Dizisi: Seksi Kızlar Aranıyor

Erotik Netflix Dizisi: Seksi Kızlar Aranıyor
Seksi Kızlar Aranıyor

Aslında bir belgesel dizi olan Seksi Kızlar Aranıyor dizisi, porno sektörüne ve bu sektörde istismar edilen kadınların acıklı hayat hikayelerine dayanıyor. Dram ile seksin birleştiği bu mini belgesel dizi mutlaka göz atılması gereken yapılardan biri niteliğinde.

Erotik Netflix dizileri kapsamında izlenilmesi gereken onlarca dizi bulunur. Bunlar içinden sizin için en uygun olabileceğini düşündüğümüz 5 tanesini önerdik. Bu diziler içinden sizin de ilginizi çekebilecek ve sonraki bölümünü merakla bekleyeceğiniz yapımlar mutlaka çıkacaktır. Şimdiden tüm dizi severlere keyifli seyirler diliyoruz.

Paylaş