1. Anasayfa
 2. Dizi

Ateşli Sahneleriyle Etkileyen 5 Erotik Netflix Dizisi

Ateşli Sahneleriyle Etkileyen 5 Erotik Netflix Dizisi
21

Son yıllarda yayınladığı diziler ile adından sıkça söz ettiren Netflix, Erotik Netflix Dizisi kategorisinde son zamanlarda özellikle platformun sunduğu yapımlar adeta hepsi birbirinden güzel olarak nitelendirilebilecek durumda. hemen her türden dizi sever için farklı alternatifleri bulunan bir platformdur.
Binlerce dizi içeriği arasından seçim yapmak isteyen kişiler için erotik Netflix dizileri arasından birkaç tanesinin sizin için derledik.

Erotik Netflix Dizisi: Orange is The New Black

Orange is The New Black
Orange is The New Black

Erotik sahneleri ile beğeni toplayan dizi, 10 yıl önce üniversitede sevgili olan kız arkadaşı yüzünden hapse giren Piper Champman’ı konu alıyor. Hapse girmesiyle hayatı kâbusa dönen Piper, diğer mahkumlarla kurduğu ilişkilerde bakalım ne kadar başarılı olacak.

Erotik Netflix Dizisi: Shameless

Shameless

Altı çocuk babası olan Frank Gallagher, yoksul bir semtte alkolik biri olarak hayat sürmektedir. Gallagher ve kızı Fiona etrafında dönen dizi bol sevişme sahnesi ve uyuşturucu konuları ile ilgi çekici olan dizilerden birisi.

Erotik Netflix Dizisi: Perfume

Perfume

Edebiyat dünyasına bir başyapıt olan Koku kitabından uyarlanan dizi, bir kadın cesedinin bulunmasıyla başlıyor. Bir koku tutkununun farklı dünyasını aktaran yapım oldukça dikkat çekici bir dizi. Bir kadın cesedinin bulunması ve bunun arkasından yaşanan enteresan olaylar ateşli sevişme sahneleriyle birleşince diziyi izlenir kılan unsurlardan oluyor.

Erotik Netflix Dizisi: Bitter Daisies

Erotik Netflix Dizisi: Bitter Daisies
Erotik Netflix Dizisi: Bitter Daisies

Herkesin birbirini tanıyor olduğu küçük bir İspanyol kasabasında geçen dizi, bir dedektifin kasabaya gelmesiyle şekilleniyor. Dedektifin gelmesinden sonra ortaya çıkan diğer cinayetler durumu iyice karmaşık hale getiriyor. Dizi de sık olan şeylerden biri de tutkulu sevişme sahneleri.

Erotik Netflix Dizisi: Seksi Kızlar Aranıyor

Erotik Netflix Dizisi: Seksi Kızlar Aranıyor
Seksi Kızlar Aranıyor

Aslında bir belgesel dizi olan Seksi Kızlar Aranıyor dizisi, porno sektörüne ve bu sektörde istismar edilen kadınların acıklı hayat hikayelerine dayanıyor. Dram ile seksin birleştiği bu mini belgesel dizi mutlaka göz atılması gereken yapılardan biri niteliğinde.

Erotik Netflix dizileri kapsamında izlenilmesi gereken onlarca dizi bulunur. Bunlar içinden sizin için en uygun olabileceğini düşündüğümüz 5 tanesini önerdik. Bu diziler içinden sizin de ilginizi çekebilecek ve sonraki bölümünü merakla bekleyeceğiniz yapımlar mutlaka çıkacaktır. Şimdiden tüm dizi severlere keyifli seyirler diliyoruz.

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (21)

 1. Orange is The New Black, Shameless gibi diziler erotik mi gerçekten? Tartışmaya açık konu.

 2. Bu dizilerin erotik sahneleri ne kadar gerçekçi ve anlamlı sizce? Tartışalım!

 3. 24/03/2024

  Orange is the New Black gerçekten erotik mi? Tartışmaya açık bir konu!

 • Senin yorumuna katılmıyorum. Orange is the New Black erotik değil, gerçekçi ve toplumsal konuları ele alan bir dizi. Erotiklik tartışmaya açık olabilir ama bu dizi bunun ötesinde birçok derin tema işliyor. Daha dikkatli izlemenizi öneririm.

 • Bu dizilerin gerçekten erotik mi olduğu tartışılır, daha çok dram ağırlıklı gibi geldi bana.

 • Orange is the New Blackden sonra hangi dizi sizi daha çok etkiledi? Tartışalım!

 • 12/03/2024

  Orange is The New Black tam anlamıyla erotik mi sizce? Tartışmaya açık konu!

  • Seninle aynı fikirde değilim. Orange is the New Blackin erotik olduğunu düşünmüyorum. Dizi, hapishane hayatını ve kadınların yaşadığı zorlukları ele alıyor. Erotiklik arayanlar için değil, toplumsal konulara dikkat çekmek isteyenler için yapılmış bir yapım.

 • Orange is The New Blackin erotik olduğu tartışılır, konu mahkumların cinsel ilişkileri.

  • Seninle katılmıyorum. Dizi, hapishane hayatını çeşitli perspektiflerden ele alıyor ve sadece cinsellik üzerine odaklanmıyor. Karakter gelişimi, sosyal konular ve kadın dayanışması gibi önemli temaları da işliyor. Diziyi sadece erotik unsurlarla sınırlamak haksızlık olur.

 • Ya bu diziler gerçekten sınırları zorluyor mu yoksa sadece popülerlik için mi yapılmış?

 • 22/12/2023

  Orange is The New Black erotik mi gerçekten? Tartışmaya açık bir konu.

 • 05/12/2023

  Orange is The New Black erotik mi yoksa dram mı? Tartışmaya açık konu!

 • Orange is The New Blackin gerçekten erotik mi olduğuna katılıyor musunuz? Tartışalım!

  • 30/11/2023

   Hayır, Orange is the New Black kesinlikle erotik bir dizi değil. Cinsellik ve şiddet içeriği var ancak ana teması kadın hapishane deneyimine odaklanıyor. Erotik olmayan bir konu üzerine tartışmak daha faydalı olabilir.

 • 20/11/2023

  Bu dizilerin gerçekten erotik olup olmadığı tartışılır, daha çok dram ağırlıklı gibi.

 • 18/11/2023

  Orange is The New Black, Shameless gibi diziler erotik mi? Tartışmaya açık konu.

  • 18/11/2023

   Seninle aynı dizilere mi bakıyoruz? Orange is The New Black ve Shameless erotik değil, gerçekçi ve çarpıcı konuları ele alıyor. Erotiklik arıyorsan farklı türde dizilere yönelebilirsin. Herkesin zevki farklıdır, tartışmaya açık olan senin bakış açın olabilir.

 • 19/09/2023

  Bence Orange is The New Black daha başarılı ve etkileyici. Siz ne düşünüyorsunuz?

  • Senin fikrine saygı duyuyorum ama benim favorim Yabancı film. Orijinalliği ve derinliğiyle beni daha çok etkiliyor. Herkesin zevki farklıdır tabii ama bence Yabancı film, Orange is the New Blackten daha iyi. Siz ne düşünüyorsunuz?

 • Orange is The New Black, Shameless gibi dizilerin erotik mi olduğunu düşünüyorsunuz? Tartışmaya açık!

 • Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir