1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

D Smart Borç Sorgulama, D Smart Fatura Ödeme

D Smart Borç Sorgulama, D Smart Fatura Ödeme
1

D Smart 2007 yılından bu yana internet ve dijital yayın platformu olarak hizmet vermektedir. D Smart 2018 yılında ise Demirören Holding bünyesine geçmiştir. D Smart’ın müşterilerine sunduğu hizmetler ise; belgesel kanalları, müzik, spor, çocuk, radyo gibi kanallarının yanı sıra uydu kanallarını da müşterilerine sunmaktadır. D Smart müşterilerine kesintisiz hizmet verebilmek için D Smart GO ile istedikleri zaman erişim şansı sunmuştur. D Smart GO müşterilerinin tablet, bilgisayar veya akıllı telefonlar yardımı ile D Smart’ın zengin içeriklerine ulaşım imkanı sunmaktadır.

Yazımızda D Smart müşterileri için borç sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştirecekleri ve fatura ödeme işlemlerini nasıl gerçekleştirecekleri ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

D smart müşterilerine borç sorgulama için çeşitli yöntemler sunmuştur. Bunlara bakacak olursak eğer;

 1. D smart üyeliğinizi gerçekleştirirken vermiş olduğunuz adres bilgilerinize her ay gelen fatura ile borç takibinizi yapabilirsiniz.
 2. E fatura tercihi ile mail adresinize her ay düzenli gönderilen fatura bilgilerinizin kontrolü ile borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
 3. D Smart iletişim numarasını arayarak fatura bilgileri kısmını tuşlayarak faturanız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 4. D Smart ana sayfasında yer alan online işlemler sekmesinden borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada D smart müşterilerinden T.C kimlik numarasını veya hizmet aldığı vergi numarasını istemektedir. Bunun yanı sıra müşterinin doğum tarihini gün ay yıl olacak şekilde girmesi ile online işlemler sayfasına giriş sağlanabilir. Burada fatura menüsünden şahsınıza ait olan borç bilgilerini öğrenme şansınız vardır.

D Smart Borç Sorgulama, Fatura Ödeme İçin BURAYA Tıklayın

D Smart Fatura Ödeme İşlemleri

D Smart fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmek için borç sorgulamaya başvurmuş olduğunuz yollardan birini seçebileceğiniz gibi alternatif fatura ödeme seçenekleri de mevcuttur. D Smart müşterileri için fatura ödeme işlemlerini şu yollar ile gerçekleştirebilir;

 1. Müşterinin aktif olarak kullandığı kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verebilir. Bu sayede kartınızda yeterli limit olması durumunda her ay düzenli olarak günü geçmeden fatura ödeme işleminiz gerçekleşmiş olur.
 2. Anlaşmalı bankalar veya çeşitli fatura ödeme merkezleri aracılığı ile fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.
 3. D Smart iletişim numarası ile fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ise fatura bilgilerinin öğrenilmesinin ardından ödeme işlemlerine gidilerek kredi kartı bilgileri ile ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.
 4. Tüm bu işlemlerin yanı sıra online olarak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gerekenler şu şekildedir.

İlk olarak yukarıda yer alan butona tıklayarak yada D Smart ana sayfasında yer alan online işlemler sekmesine tıklamanız gerekir. Ardından giriş için müşteriye ait olan T.C kimlik numarası ya da hizmet almış olduğu vergi numarasının girilmesi gerekir. D Smart müşterilerinin giriş işlemi sırasında şifre istemek yerine doğum tarihinin gün ay yıl olarak girilmesini istemektedir. Online işlemler sayfasına gerekli bilgilerin girilmesi ile fatura bilgileri sekmesinden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 27/06/2021

  Dsmart la ilgili çok güzel bir yazı dizisi olmuş. Bilmediğim pek çok konuyu öğrenmiş oldum. Emeğinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir