1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

Gencallar Borç Sorgulama, Gencallar Taksit Ödeme

Gencallar Borç Sorgulama, Gencallar Taksit Ödeme

Gencallar Borç Sorgulama, Gencallar Taksit Ödeme nasıl yapılır sorusu son zamanlarda çok merak edilmekte. Gencallar 1970 li yıllarda ilk Samsun ilinde açılıp daha sonra İstanbul’da da şubesini açan hazır giyim sektöründe tanınan ve hızla gelişen bir kurum olmayı başarmıştır. Samsun, İzmit, Kocaeli, Sakarya, İstanbul ve İstanbul’un farklı semtlerinde Gencallar mağazası bulunmaktadır.

Gencellar yediden 70’e her kesime hitap etmeyi başarmıştır. Aynı zamanda her mevsime uygun ve her tarza uygun ürün satışı ile müşterilerine giyim tarzlarına uyacak olan alışverişi yapma fırsatı sunmaktadır. Birden fazla hazır giyim mağazasını barındıran Gencallar hazır giyim sektöründe hızla ilerleyen alışveriş merkezi halindedir. Müşterilerine diledikleri markadan diledikleri gibi alışveriş yapma imkanı sunmasının yanı sıra alışveriş yaparken müşterileri için kolaylıklar sunmuştur.

Gencalların müşterileri için sunduğu ayrıcalıklardan birisi de kredi kartı kullanmak istemeyen müşterileri için tasarlamış olduğu taksitlendirme seçeneğidir. Taxitcard ile müşterilerine vadesiz taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır. Taxitcard almak isteyen müşterilerin mağazalarından başvuru formunu istenilenler doğrultusunda doldurulması gerekir.

Yazımızda perakende giyim sektöründe tanınmış Gencallar mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişlere dair gencallar borç sorgulama işlemlerinin nasıl gerçekleştireceğinize değineceğiz. Borç sorgulama bilgilendirmesinin ardından gencallar taksit ödeme işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz ile ilgili bilgi vereceğiz.

Borç sorgulama işleminizi Gencallar ana sayfasında yer alan online işlemler sekmesini açarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim için vermiş oldukları numarayı arayarak alışveriş yaparken vermiş olduğunuz T.C kimlik numaranız veya varsa taxitcard numaranızla gerçekleştirebilirsiniz. Gencallar mobil uygulaması ile online olarak alışveriş yapabilir ve borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Gencallar Borç Sorgulama Taksit Ödeme İşlemi

Perakende giyim sektöründe hızla gelişen Gencallar mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişinize dair borç sorgulama işleminizi yaptınız. Ya da borç bilgilerinizi biliyor ve taksit ödemesini gerçekleştirmek istiyorsanız eğer aşağıda yer alan işlemleri sırası ile gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Yukarıda yer alan butona tıklayarak veya Gencallar ana sayfasında yer alan online işlemler sekmesini açmanız gerekir.
 2. Sizden istenen T.C kimlik numaranız veya taxitcard numaranızı girerek belirlemiş olduğunuz şifrenin girilmesi gerekir. Eğer şifreniz yok ise ilk defa şifre al sekmesine basarak şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Online işlemler sayfasına girdikten sonra yapmış olduğunuz alışverişe ait bilgilere ulaşabilirsiniz.
 4. Ödeme işleminizi gerçekleştirebilmek için taksit ödemesi yapmak istediğiniz alanı seçerek ödeye basmanız gerekir.
 5. Kredi kartı bilgilerinizin eksiksiz şekilde doldurulmasının ardından online olarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi doldurmanızın ardından banka onay işlemini gerçekleştirebilmeniz için otomatik yönlendirme gerçekleşecektir. Otomatik yönlendirmenin ardından ödeme yapmış olduğunuz kart sahibinin telefonunu gelen tek kullanımlık şifreyi girmeniz gerekir. Şifrenin girilmesinin ardından ödeme işleminiz gerçekleştirilmiştir yazısını görmeniz gerekir.
 6. Bu işlemlerin yanı sıra Gencallar ana sayfası açıldığında sayfa sonunda yer alan iletişim sekmesine basılmalıdır. İletişim sekmesinde yer alan banka hesap numaralarına para göndererek de ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise para transferi sırasında açıklama kısmına varsa taxitcard numaranızı ya da T.C kimlik numaranızı yazmanız gerekir.
Reaksiyon Göster
 • 1
  alk_
  Alkış
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

 1. 6 ay önce

  ödeme kredi kartıyla online yapamıyorum neden?Biraz daha kolay olabilirdi lütfen…

 2. Merhaba taksit ödemek istiyorum onlayn ama olmuyor neden

 3. Merhaba alisveris yaptim ocak ayi taksitim 250tl mesaj geldi 980tl diye anlamadim bir yanlislikmi oldu aydinlatirmisiniz

 4. Merhaba alisveris yaptim ocak ayi taksitim 250tl mesaj geldi 980tl diye anlamadim bir yanlislikmi oldu aydinlatirmisiniz

 5. Merhaba

 6. 1 sene önce

  Gencallar Borç Sorgulama ve Taksit Ödeme İşlemi nasıl yapılır bu makale sayesinde öğrendim teşekkürler.

 7. Merhabalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir