1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir, mobil uygulaması aracılığıyla restoran yemek teslimatları ve market ürünlerini müşterilere iletmektedir. Üstelik şirket Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede hizmet vermektedir. Şu an getir yemek, getir büyük, getir su, getir çarşı seçenekleriyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. İşin büyümesi ve teslimat alanının genişlemesi de kurye iş fırsatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden getir kurye başvurusu nasıl yapılır? Bunu bilmek gereklidir. 

Getir kurye başvurusu yapmak için bazı şartlar gerekmektedir. 18 yaşından büyük olmak ve en az ilkokul mezunu olunması gerekir. Aktif olarak motor kullanılması ve A1 A2 ehliyet olması gerekmektedir. Teknoloji ile ilgili olmak ve siparişleri tam zamanında ve güvenli şekilde teslim etmekte aranan özelliklerden. Takım çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyumlu olunmalıdır. Adli sicili temiz olanlar ve aktif ceza puanı bulunmayanlar başvuru yapabilmektedir.

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar?

Getir kurye maaşları genellikle asgari ücretle ödenmektedir. Asgari geçim indirimi, yemek, paket başı ödeme, sağlık sigortası gibi durumlarda yapılmaktadır. Kendi motoru ile bu işi yapanların maaşları ise daha çok artış göstermektedir. O halde getir kurye maaşları birtakım özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Dağıtım yaptığınız paket sayısı arttıkça kazanç da artmaktadır. Alacağınız online bahşişlerde maaşa yansımaktadır.

Getir Kurye Çalışma Saatleri Nedir?

Getir 7/24 hizmet vermektedir. Yarı zamanlı, sabah ve akşam gibi günden 5 – 15 saat çalışma dilimi de sunmaktadır. Saatlik ücret ve paket başı ücret hesaplandığı için daha uzun süre çalışanlar daha çok kazanç elde etmektedir. Ayrıca part time, sabah akşam olmak üzere çalışma seçenekleri de mevcuttur. Getir kurye çalışma saatleri sunduğu esneklik sayesinde herkesin yapabileceği ve zaman sıkıntısı çekmeyeceği işlerden.

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir kurye başvurusu kendi sitelerinden yani getir.com üzerinden başvuruları almaktadır. Getir kurye iş başvuru formu doldurularak başvuruda bulunulmaktadır. İş başvurusunda bulunmak için bulundukları ilde yer alan getir ofislerine de giderek başvuru yapılabilir. Bunlar getir kurye başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabıdır ve bu belirtilenler doğrultusunda başvuru yapılmaktadır.

Paylaş