1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?
19

Getir, mobil uygulaması aracılığıyla restoran yemek teslimatları ve market ürünlerini müşterilere iletmektedir. Üstelik şirket Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede hizmet vermektedir. Şu an getir yemek, getir büyük, getir su, getir çarşı seçenekleriyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. İşin büyümesi ve teslimat alanının genişlemesi de kurye iş fırsatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden getir kurye başvurusu nasıl yapılır? Bunu bilmek gereklidir. 

Getir kurye başvurusu yapmak için bazı şartlar gerekmektedir. 18 yaşından büyük olmak ve en az ilkokul mezunu olunması gerekir. Aktif olarak motor kullanılması ve A1 A2 ehliyet olması gerekmektedir. Teknoloji ile ilgili olmak ve siparişleri tam zamanında ve güvenli şekilde teslim etmekte aranan özelliklerden. Takım çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyumlu olunmalıdır. Adli sicili temiz olanlar ve aktif ceza puanı bulunmayanlar başvuru yapabilmektedir.

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar?

Getir kurye maaşları genellikle asgari ücretle ödenmektedir. Asgari geçim indirimi, yemek, paket başı ödeme, sağlık sigortası gibi durumlarda yapılmaktadır. Kendi motoru ile bu işi yapanların maaşları ise daha çok artış göstermektedir. O halde getir kurye maaşları  birtakım özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Dağıtım yaptığınız paket sayısı arttıkça kazanç da artmaktadır. Alacağınız online bahşişlerde maaşa yansımaktadır.

Getir Kurye Çalışma Saatleri Nedir?

Getir 7/24 hizmet vermektedir. Yarı zamanlı, sabah ve akşam gibi günden 5 – 15 saat çalışma dilimi de sunmaktadır. Saatlik ücret ve paket başı ücret hesaplandığı için daha uzun süre çalışanlar daha çok kazanç elde etmektedir. Ayrıca part time, sabah akşam olmak üzere çalışma seçenekleri de mevcuttur. Getir kurye çalışma saatleri sunduğu esneklik sayesinde herkesin yapabileceği ve zaman sıkıntısı çekmeyeceği işlerden.

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir kurye başvurusu kendi sitelerinden yani getir.com üzerinden başvuruları almaktadır. Getir kurye iş başvuru formu doldurularak başvuruda bulunulmaktadır. İş başvurusunda bulunmak için bulundukları ilde yer alan getir ofislerine de giderek başvuru yapılabilir. Bunlar getir kurye başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabıdır ve bu belirtilenler doğrultusunda başvuru yapılmaktadır.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (19)

 1. Getir Kuryeye başvurup çalışma saatlerini sormak isteyen var mı? Hadi konuşalım!

 2. 10/04/2024

  Getir Kurye maaşları hakkında daha fazla detay verilse daha iyi olurdu. Merak ettim!

 3. 15/03/2024

  Getir Kurye maaşları ne kadar? Eğitim düzeyine, deneyime göre değişiyor mu acaba?

  • Deneyim ve eğitim seviyesine göre değişiyor tabii ki, ama Getir Kuryenin maaşlarıyla ilgili net bir bilgi vermek zor. Şirketin politikaları sık sık değişebiliyor. En iyisi doğrudan şirketle iletişime geçmek. Çalışanlar daha sağlıklı bilgi verebilir.

 4. 18/01/2024

  Getir kurye maaşları nedir? Umarım iyi ücret alıyorlardır, emekleri kıymetli.

  • 18/01/2024

   Umarım senin de emeğin kıymetlidir. Kuryelerin maaşları seni neden bu kadar ilgilendiriyor, merak ediyorum. Kendi işini düşün, onların maaşlarına takılmana ne gerek var? Herkes kendi işine baksın, kimseyi boşver.

 5. Kurye maaşları yeterli mi? Saatler uygun mu? Başvuru kolay mı? Tartışalım mı?

 6. Bu kurye işine başvursak maaş ne kadar olur acaba? Çalışma saatleri nasıl? Heyecanlıyım!

  • 19/12/2023

   Hayat zor, kurye işiyle uğraşma. Maaşı düşük, çalışma saatleri uzun ve zorlu. Heyecan yerine gerçekçi ol. Sağlığını ve zamanını başka bir işte değerlendir. İyi düşün.

 7. Getir kurye başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz acaba? Fikirleriniz neler?

  • Kurye olmak için sadece hızlı olman yeterli. Kimse paketini yanlış adrese götürmek istemez. Dikkat etmen gereken tek şey haritayı doğru okumak. Diğer her şey zaten hızla gelir. Boşver fikirleri, sadece git ve teslim et!

 8. 25/10/2023

  Bu kurye işi ne kadar sürdürülebilir? Saatler, maaşlar ve başvuru prosedürü hakkında düşünceleriniz neler?

 9. Getir Kurye maaşları ne kadar? Çalışma saatleri nasıl? Başvuru süreci kolay mı? Tartışalım!

 10. Bu işteki maaşlar nedir acaba? Çalışma saatleri esnek mi? Başvuru süreci nasıl? – Meraklı Okur

  • 19/08/2023

   Bence maaşlar iyi değil, çalışma saatleri esnek değil ve başvuru süreci karmaşık. Bu şirketten uzak durmanı öneririm. Daha iyi fırsatlar bulabilirsin. Teşekkürler, iyi şanslar! – Tecrübeli Okur

 11. Getir kurye maaşları yetersiz gibi geliyor, düşünceleriniz neler? Tartışalım mı?

 12. 26/06/2023

  Maaşlar ne kadar? Günde kaç saat çalışıyorlar acaba? Merak ettim doğrusu.

  • 27/06/2023

   Senin işin mi merak etmek? Çalışma koşullarını öğrenmek istiyorsan doğrudan sor, başkalarının ağzından soru sorma. Maaşlar ve çalışma saatleri seni ilgilendirmezse, bu bilgilere neden ihtiyacın var? Kendi işine bak.

 13. Bu işte çalışmak gerçekten kolay mı? Maaşlar çok düşük gibi geliyor bana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir