1. Anasayfa
 2. Borç Sorgulama

MediaMarkt Borç Sorgulama, MediaMarkt Taksit Ödeme

MediaMarkt Borç Sorgulama, MediaMarkt Taksit Ödeme
media markt borc sorgulama taksit odeme 1

MediaMarkt 1979 yılında kurulmuş olan bir alışveriş zinciridir. Ana merkezi Almanya’da bulunan mediamarkt Türkiye’nin farklı illerinde ve farklı bölgelerinde toplam 78 tane şubeye sahiptir. Kuruluş amacı teknolojik ürünleri diğer alışveriş zincirlerine kıyasla daha uygun fiyata satmak olmuştur. Bine yakın mağazası ile Avrupa’nın en büyük elektronik zinciri olmayı başarmıştır. Kullanıcılarına sunmuş oldukları imkanlar sayesinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu imkanlara bakacak olursak eğer, mediamarkt tarafından satın almış olduğunuz ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman ya da çeşitli sebeplerden dolayı ürünü iade etme imkanı sunar. İade etmek istediğiniz ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ürünü eksiksiz ve faturası ile birlikte herhangi bir mediamarkt mağazasına götürmeniz yeterlidir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olması tercih sebeplerinden biridir. MediaMarkt mağazalarında cep telefonlarından tabletlere televizyondan birçok beyaz eşyaya ulaşma imkanınız vardır. Bunların dışında ev sinema sistemlerinden güvenlik kameraları gibi farklı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin farklı illerinde ve farklı bölgelerinde bulunan mağazalarından alışveriş yapma imkanının yanı sıra online alışveriş siteleri üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

MediaMarkt mağazalarından alışveriş yapan kişilerin altı ile 12 aya varan taksit seçenekleri vardır. Müşterilerin taksitli alışveriş yapmasını sağlayan mediamarkt borç bilgilerini öğrenme ihtiyacına yol açmıştır. Bu yazımızda medimarkt borç sorgulama işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz ve ödeme işlemlerini nasıl yapacağınız hakkında bilgi verilecektir. Mediamarkt tarafından alışveriş yaptığınız zaman ödeme işlemlerinizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra anlaşmalı bankalardan kredi çekme imkanı sunulmuştur. Anlaşmalı bankadan çekmiş olduğunuz kredi ödemelerinin takibini bankalar tarafından gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bankaya giderek borcunuz hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

MediaMarkt Taksit Ödeme İşlemleri

MediaMarkt online alışverişe özel anlaşmalı olduğu bankalar için banka müşterilerinin kart limitini doldurmadan 5.000 ve 15.000 TL arası alışverişlerinde 36 aya varan vade seçeneği sunuyor. Bunun için müşterilerine alışveriş kredisi kullanarak sipariş oluşturma şansı sunuyor. Bu seçeneği gerçekleştirebilmek için ise alışveriş kredisi seçeneğinin seçilmesi yeterli oluyor. Alışveriş kredisi seçildiği zaman anlaşmalı olan bankanın sayfasına yönlendirme işlemi gerçekleştiriliyor. Bu aşamadan sonra banka müşterilerinden istenen bilgilerin eksiksiz şekilde girilmesi gerekir. Ardından müşterinin kendine en uygun olan vade seçeneğini seçmesi gerekir. Gerçekleştireceğiniz işlem sonrasında sayfa otomatik olarak MediaMarkt alışveriş sayfasına tekrar yönlendirecektir. Ödeme işleminiz gerçekleştikten sonra taksit ödeme işlemlerinizi bankanıza yapmanız gerekir.

Taksit ödeme işlemi için bankanız tarafından sağlanmış olan ödeme tarihine uygun olacak şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Ödeme tarihinde bankanızın mobil uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar tarafından otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bunun yanı sıra bankalarınıza giderek gişelerden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Size verilmiş olan hesap numarası veya iban numarasına havale veya eft işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında ilgili bankanın atmsine taksit ödeme miktarınızı yatırabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir